Referencje

Dziękuję bardzo Detektywom z Detektywistyczne Biuro Śledcze za zebranie dowodów zdrady małżeńskiej mojego męża, jak również za pomoc psychogiczną która pozwoliła mi stanąć na nogi w tym ciężkim dla mnie czasie. Dziękuję Panie Tomku Panu i całemu zespołowi. Dzięki Panu wiem że są ludzie którzy mogą pomóc.

Wioletta G| 25.05.2021

Polecam działania przez: DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE
Potwierdzili w 100% zdradę mojej żony.

Artur | 21.10.2020

Dziękuję bardzo za pełen profesjonalizm Państwa pracy.
Zleciłam Detektywom sprawdzenie - obserwację mojego niepełnoletniego syna.
Niestety moje obawy zostały potwierdzone przez Detektywistyczne Biuro Śledcze.

W. | 02.10.2020

Detektywistyczne Biuro Śledcze zajęło się moją sprawą - mojego małżeństwa.
Okazało się, że moja żona ma kochanka.
Sto procent skuteczności działań Detektywów, a w tym pomoc psychologiczna.
Dziękuję i polecam.

Mariusz | 21.08.2020

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze.
Dziękuję za pomoc w ustaleniu adresu.

Mateusz | 10.08.2020

Dziękuję Detektywom DBŚ za niepodważalne dowody zdrady mojego męża. Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze. Życzę dalszych sukcesów.

Małorzata | 08.04.2020

Chcielibyśmy bardzo serdecznie Panu i pańskim współpracownikom podziękować za przekazanie nam informacji o naszym synu Szymonie. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Bardzo dziękujemy za życzliwe podejście do nas i całej sytuacji. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów w wykonywanej pracy.

E.R| 01.04.2020

Poszukiwałam ojca dziecka który uchylał się od płacenia alimentów i kontaktu z dziećmi. Ustalony przez Detektywów adres okazał się w 100% adresem zamieszkania ojca moich dzieci który się ukrywał. Dziękuję Detektywom DBŚ. Życzę całemu Personelowi na nowy rok i kolejne lata dużo sukcesów.

Barbara L.| 07.02.2020

Dziękuję bardzo detektywom DBŚ za szybkie i profesjonalne dowody zdrady mojej żony. Przez wiele lat byłem oszukiwany przez moja żonę, a działania detektywów pozwoliły na złożenie przeze mnie pozwu rozwodowego z orzekaniem o winie. Polecam każdemu detektywów Detektywistycznego Biura Śledczego. Oni naprawdę pomagają.

Hubert| 10.01.2020

Polecam wszystkim DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE. Po szoku jakiego doznałem po zrobieniu mi zakazu zbliżania się do mojej zony, dzieci i do mojego domu skontaktowałem się z Detektywami. Dopiero w tedy dzięki ich pracy okazało się ze moja zona ma kochanka i działania wymierzone przeciwko mnie były celowe i zaplanowane. Dzięki Detektywom i dowodom przez nich zgromadzonym poczułem ze mam sile na walkę o dzieci i to co pozostało po moim małżeństwie. Walka trwa ... ale to dzięki Detektywom DBŚ jestem bliżej niż dalej. Dziękuje jeszcze raz i polecam.

Andrzej| 30.10.2019

Bardzo dziękuję Detektywom za ustalenie adresu osoby przez którą zostałam pobita. Działania Policji w Anglii nie odnosiły skutku w poszukiwaniu tej osoby, więc zwróciłam się do Detektywistycznego Biura Śledczego. Detektywi w ciągu kilku dni ustalili dokładny adres. Dzięki ich działaniom mój oprawca został zatrzymany i aresztowany przez Policję.
Polecam Agencję Detektywistyczną DBŚ.

Ewelina| 15.08.2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE za zaangażowanie, dyskrecję i pełny profesjonalizm w pozyskiwaniu dowodów zdrady mojego męża. Świetny kontakt z Detektywem Tomkiem pomógł mi przezwyciężyć strach i obawy o przyszłość moją i moich dzieci. Profesjonalny raport końcowy wraz z materiałami foto-video dają pełny obraz sytuacji .

Dziękuję DBŚ za współprace i serdecznie polecam usługi tej firmy.

Beata | 23.07.2019

Dyrektor i Pracownicy Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej typu socjalizacyjnego "Tęcza" działającej w Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra we Wrocławiu składają serdeczne podziękowania za udzielenie profesjonalnej pomocy oraz bezinteresowne zaangażowanie w trakcie rozwiązywania problemów naszej niepełnoletniej wychowanki. Państwa działanie sprawiły że wspólnie zapewniliśmy jej bezpieczeństwo i właściwe wsparcie w chwilach trudnych dla niej i dla Placówki.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Z wyrazami szacunku

mgr Agnieszka Gulanowska, Dyrektor |  Wrocław, dnia 2019/04/02

zobacz oryginalną referencję

Chcę polecić wszystkim Agencję Detektywistyczną DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE oddział Leeds.
Zlecenie dotyczyło obserwacji osoby, co pozwoliło mi na udowodnienie moich przypuszczeń , ale też pozwoliło na pomoc w podjęciu ważnych życiowych decyzji.

Bezpośredni kontakt z Detektywem, przekazywanie mi informacji na bieżąco, i raport końcowy z przeprowadzonych czynności wraz z materiałem foto/video potwierdza profesjonalizm Detektywów z DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE.

Tomasz J. |  Leicester 25 marzec 2019

Pragnę serdecznie podziękować DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE, oddział w Londynie
za profesjonalne wykonanie powierzonego przeze mnie zlecenia , ustalenia adresu i udowodnienia zdrady mojego byłego już męża.

Praca Detektywów została wykonana profesjonalnie, dyskretnie i na czas.
Działania Detektywów DBŚ zasługują na Polecenie innym.

Angelika J. |  Guildford, 30 styczeń 2019

Bardzo dziękuję DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE, za pomoc w odnalezieniu uprowadzonego przez mojego męża dziecka. Nie mogłam być na pierwszych urodzinach mojej córeczki, ale dzięki pomocy Detektywa Tomka możemy być już razem. Ponadto Agencja Detektywistyczna udowodniła że mój mąż jest hazardzistą i nadużywa alkoholu.

Polecam Detektywistyczne Biuro Śledcze – oni naprawdę pomagają.

Ewelina |  Birmingham, 15.01.2019

Dziękujemy i polecamy innym Firmom Agencję Detektywistyczną

DETEKTYWISTYCZNE BIURO ŚLEDCZE

Firma nasza zleciła Agencji sprawdzenie pracownika -przebiegu jego dnia pracy, uczciwości
i dbałości w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Zlecenie zostało wykonane w całości profesjonalnie i z zachowaniem całkowitej dyskrecji.
Polecamy Detektywów DBŚ innym Partnerom Biznesowym.

M. |  Leeds, 03 kwiecień 2019

TOP Call Now ButtonKonsultacja telefoniczna 24/7